Birgit Jürgenssen
(Vienna 1949–2003) “Gefahren lauern überall”, titled, signed and dated Birgit Jürgenssen 76, pencil, coloured pencil, heightened with white on paper, sight area 61.5 x 44 cm, framed, (K)
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
19.05.2011 - 18:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 6.490,-
- Odhadní cena:
-
EUR 1.500,- do EUR 2.500,-
Birgit Jürgenssen
(Vienna 1949–2003) “Gefahren lauern überall”, titled, signed and dated Birgit Jürgenssen 76, pencil, coloured pencil, heightened with white on paper, sight area 61.5 x 44 cm, framed, (K)
Expert: Mag. Elke Königseder
Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358
elke.koenigseder@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Současné umění |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 19.05.2011 - 18:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce
Položky z jiných aukcí
- F. X. Bergmann, Bronzeobjekt: Satyr eine Kutsche mit junger Frauenfigur ziehend, Wien, um 1900
- 13-teiliges Kaffee-und Teeservice mit vergoldetem Dekor, in der Art von Dagobert Peche, Modellnummer: 5564, Ausführung: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
- Otto Muehl *
- Carl Auböck, Zeitungsständer, Modellnummer: 4102, Wien, um 1950
- Engelspietà, Wachs Bozzetto, Italien(?) 17. Jh.,